Návrh osvetľovacích sústav a svetelno-technické výpočty

Sme pripravení spracovať Vám návrh optimálneho osvetlenia, ktoré bude vyhovovať Vašim potrebám. Pomocou softvérov DIALUX vypracujeme výpočet osvetlenia v súlade s platnými normami pre osvetľovanie. Výstupom je dokumentácia obsahujúca svetelno-technické ukazovatele a vizualizáciu osvetľovaného priestoru. Súčasťou je aj súbor DWG s navrhovaným rozložením svietidiel. V našich projektoch osvetlenia navrhujeme moderné svietidlá využívajúce najnovšie technológie. Inteligentné systémy riadenia osvetlenia poskytujú svetelnej sústave pridanú hodnotu akou je komfort, flexibilita a nemalá úspora elektrickej energie. Osvetlenie sa môže autonómne prispôsobiť podľa intenzity denného svetla a prítomnosti alebo neprítomnosti osôb.

Vypracujeme Vám svetelno-technické výpočty pre:

  • komplexné osvetlenie budov vrátane exteriéru
  • osvetlenie cestných komunikácií
  • núdzové osvetlenie
  • osvetlenie športovísk

Oživenie a programovanie riadiaceho systému osvetlenia DALI

K systémom riadenia osvetlenia poskytujeme technickú podporu vrátane služby oživenia a programovania.

Školenia inteligentného systému DALI

Spoločnosť DNA vychádza v ústrety všetkým záujemcom, ktorí majú záujem o aktuálne svetové trendy v oblasti osvetlenia budov, o využívanie progresívnych technológií či šetrných riešení v architektúre a organizuje školenia inteligentného systému DALI od spoločnosti Helvar. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať.

Potrebujete návrh optimálneho osvetlenia?

Potrebujete poradiť pri výbere správnych svietidiel? Kontaktujte nášho odborníka, alebo nám na Vás zanechajte kontakt s popisom problému a my sa Vám ozveme.

Roland Rečka

projekty - osvetlenie

    Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.